130-jarig Jubileumfeest


Zaterdag 5 mei 2018 was het precies 130 jaar geleden dat de Schietvereniging Willem Tell werd opgericht! Zoals ieder jaar kwamen wij bijeen om dat te herdenken en bij deze gelegenheid werden ook de prijzen uitgereikt voor de Onderlinge Competitie en de Jaap Praamstra Trofee.

130 Jaar jong worden is een extra speciale leeftijd! Bestuur en feestcommissie besloten daarom een Jubileumfeest te organiseren. De gemeente Harderwijk verleende ons een prachtige subsidie in het kader van jubilea voor sportverenigingen, waarmee wij een groot gedeelte van de dag konden financieren!

De leden die wat langer lid zijn herinneren zich mogelijk onze jubilea van vijf, tien en vijftien jaar geleden. Foto’s en filmpjes zijn nog wel terug te vinden op onze website en in de kantine op foto’s aan de wand.

19-06-2018