Coronavirus en verenigingsavonden


In verband met het Coronavirus worden veel groepsactiviteiten in Nederland aangepast. De KNSA heeft in navolging van sportkoepel NOC*NSF en het RIVM besloten alle KNSA wedstrijden en - cursussen tot 31 maart stop te zetten. De aangesloten schietverenigingen zijn geadviseerd, naar eigen discretie, eveneens verenigingsactiviteiten tot die datum op te schorten.

Vrijdagavond 13 maart is het bestuur van S.V. Willem Tell in bijzondere vergadering bijeen geweest. Besloten is dat tot en met 31 maart ook onze vereniging gesloten zal zijn. In week 13 wordt bezien of deze periode afdoende is. Ook de aangekondigde training Militair Pistool op aanstaande zondag komt te vervallen.

In principe starten alle verenigingsactiviteiten weer met ingang van 1 april. Mocht dat anders worden volgt nader bericht.

13-03-2020