DK - D2 - SERVICE PISTOL licht-zwaar RANKING tevens OPEN wedstrijd 20 en 21 januari 2024 in Harderwijk


Afdelding Gelderland/ Utrecht/ Flevoland/t Gooi  bij SV Willem Tell te HARDERWIJK

Zaterdag  20 en Zondag  21 januari 2024

Op beide dagen waren alle banen bezet, 174 doorgangen, en was het DK - D2 weer een geslaagde happening en kwamen we weer veel bekende schutters tegen.

Ook nu kwamen de schutters weer naar Willem Tell om deel te nemen aan de wedstrijd Service Pistool en werd onder toeziend oog van baancommandant Gert Jan met klein en groot kaliber geschoten. De hoogste score van dit weekend was voor groot kaliber 234 en klein kaliber 216. Het was leuk om alle schutters weer te zien bij WT Harderwijk.

Door de inzet van de vrijwilligers was dit weer een geslaagde wedstrijd.‚Äč 

23-01-2024