Jeugdteam heeft topprestatie op wedstrijd


Afgelopen week is het jeugdteam van Schietvereniging Willem Tell Harderwijk, met leden tussen de elf en zestien jaar, op wedstrijd geweest in Biddinghuizen. Bepakt en bezakt gingen de vier schutters onder begeleiding van drie trainers de kans wagen op een eerst plek. Twee van de schutters schieten met luchtgeweer en twee schutters met luchtpistool. Tijdens deze wedstrijd moeten zij ruim 60 minuten lang in opperste rust en concentratie blijven om 40 zo technisch perfect mogelijke schoten te lossen. Mocht dit toevallig een tien blijken te zijn, is dat weer mooi meegenomen! Op een afstand van tien meter kan elk stukje beweging ervoor zorgen dat er iets misgaat. Hoewel schieten een statische sport lijkt, is er ontzettend veel uithoudingsvermogen, ademhalingstechniek en spiercontrole voor nodig. Het is dus een ongelofelijke prestatie van onze toppers dat zijn tweemaal de eerste plek en tweemaal de tweede plek hebben bemachtigd. Op naar de volgende wedstrijd!

08-11-2018