Kennismaking met de schietsport


De schietvereniging Willem Tell houdt op dinsdag 3 en woensdag 11 oktober aanstaande voor de 4e keer informatieavonden. Op deze informatieavonden wordt uitleg gegeven over de schietsport zoals spelregels, wedstrijden, competitie en schietinstructie. Tevens kan u zelf de schietsport beleven op onze schietbaan door een paar schoten te lossen. U zult dan merken dat de schietsport een concentratie sport is waar u het in eerste instantie tegen uzelf opneemt.

Aanmelden kan via de mail naar wedstrijd.willemtell@gmail.com onder vermelding van uw naam en welke avond (dinsdag 3 of woensdag 11 oktober) of 06-46076715. Het adres is Parkweg 1 te Harderwijk. De informatieavonden beginnen om 20.00 uur, en u kunt al vanaf 19.30 uur binnenlopen. Voor vragen kunt u bellen met 06-46076715.

Op de informatieavonden is het verplicht uw legitimatiebewijs te tonen om toegelaten te worden en deel te nemen aan het programma.

19-09-2017