Kerstig Kerstschieten 2023


Na een aantal dagen en avonden van versieren en inkopen was het dan zover. Kerstschieten bij SV Willem Tell.

Met een mooie opkomst van 65 personen die allemaal hun best deden om een prijs te winnen. Na het schietprogramma werden de prijzen uitgereikt aan beste dame en heer. Ook mocht de poedelprijs voor dame en heer niet ontbreken. Tevens werd een klein prijsje voor de meest kerstig geklede uitgereikt.

Daarna was het tijd voor de verloting van een rijk gevulde prijzentafel. Al met al een zeer geslaagde avond waar natuurlijk een hapje en drankje niet mocht ontbreken, waarna iedereen huiswaarts ging met zijn of haar gewonnen prijs of prijzen. 

Deze avond was niet mogelijk geweest zonder onze sponsoren, barcommissie, jeugdleden en alle andere helpende handjes en natuurlijk niet te vergeten de feestcommissie zelf.

Nogmaals iedereen die aan deze avond op wat voor een manier dan ook heeft meegeholpen onze dank.

De foto's van dit feest zijn te vinden in het "fotoalbum" onder leden.

PS. De feestcommissie is al aan het brainstormen over het volgende feest wat ergens in het voorjaar zal gaan plaatsvinden.

17-12-2023