Op 5 mei jongstleden bestond SV Willem Tell 135 jaar.


Willem Tell is daarmee ook de oudste vereniging van Harderwijk. Het bestuur heeft daarom besloten dit te vieren wat op 30 september heeft plaats gevonden.Om 13.30 uur kwamen de eerste leden binnen en kregen koffie met gebak. Om 14.00 uur,  na een welkomswoord van de voorzitter en uitleg van de baancommandant werd met het schietprogramma gestart. Vervolgens is iedereen naar de schietbaan gegaan, waar geschoten kon worden met de Beaumont, CZ-karabijn .22, MP 15-22 van Smith & Wesson en revolver.

Tijdens, maar ook na het schietprogramma was er gelegenheid om iets te drinken en werden hapjes rond gebracht. Hierna kon iedereen zich te goed doen aan een heerlijk Indische rijsttafel. En als toetje werden diverse soorten gebak/ ijs geserveerd.

Gezien de reacties was het een geslaagd verjaardagsfeestje van Willem Tell.

De foto’s zijn terug te vinden op onze website na inloggen onder “leden”.

01-10-2023