Prijsuitreiking onderlinge competitie 2022 - 2023


Op vrijdag 5 mei 2023 is de vereniging Willem Tell 135 jaar geleden opgericht en komen wij ook altijd bijeen voor de prijsuitreiking van de onderlinge competitie in dit geval van 2022 - 2023.

De prijswinnaars in de competitie om de Jaap Praamstra Trofee ontvangen dan traditioneel munitieprijzen. Met als opzet, dat zij hun vaardigheden voor de volgende competitie op een NOG hoger peil kunnen brengen. Een aantal jeugdschutters werd blij gemaakt met een mooie beker voor op de kast thuis en voor de senioren, die al zoveel bekers op hun kast hebben staan, zijn dat meestal schietsportartikelen. De uitslagen kunnen jullie terugvinden bij de interne uitslagen onder het kopje “leden"

Voor een groot deel werden de prijzen gesponsord door Edwin Eeland van www.eelandwm.nl/

Na de prijsuitreiking werd nog een drankje geschonken op de jubilaris Willem Tell en maakte de jachtschotel ook nog een ronde.

De foto’s van de prijsuitreiking zijn te bewonderen in het fotoalbum.

08-05-2023