SCHIETSPORTVERENIGING WILLEM TELL HARDERWIJK ORGANISEERT 27 SEPT. EN 3 OKT. 2023 WEER INFORMATIEVE AVONDEN


Bent u toe aan een nieuwe uitdaging, dan is de schietsport misschien wat voor u!

Schietvereniging Willem Tell staat niet alleen als een van de oudste nog actieve sportverenigingen van de gemeente Harderwijk bekend, maar de in 1888 opgerichte schietsportvereniging heeft over de tijd ook een prima reputatie opgebouwd waar ze trots op zijn.

Voor de corona werden er ieder jaar twee info-/ledenwervingsavonden georganiseerd die een groot succes waren. Daarom is er dit jaar besloten om weer twee van deze avonden te organiseren.

De info-/ledenwervingsavonden worden gehouden op woensdag 27 september en dinsdag 3 oktober aanstaande. De aanvang is 20.00 uur en u bent welkom vanaf 19.30 uur. Verzoek om als u naar een van deze avonden wilt komen u uiterlijk een week van tevoren aan te melden via onderstaand e-mailadres. Jeugd vanaf 10 jaar is ook welkom.

Adres: Parkweg 1 te Harderwijk  

Aanmelden via e-mailadres: wedstrijd.willemtell@gmail.com

Mocht u komen dan niet vergeten om een geldig legitimatiebewijs mee te nemen.

Afbeelding

15-08-2023