Zwartkruit middag 30 juni


Op 30 juni werd bij Willem Tell Harderwijk weer een zwartkruitmiddag georganiseerd voor de leden/ introducees.

Geschoten kon worden met historische wapens zijnde

het geweer Snider-Enfield # geweer Beaumont-Vitali 1871/88 # Remington Contract Rifle model 1863 (voorlader, getrokken musket) # voorlaadrevolvers type Remington # Dubbelloops jachtgeweer Husqvarna en de riotgun1865.

Met de Beaumont Vitali uit 1888, die boven de bar hangt mocht iedereen op 25 meter 2 schoten lossen op de kaart. Hierna werd door Ronald de afstand gemeten tussen de kogelgaten en diegene die na afloop het kleinste groepje schoot had gewonnen en kreeg een oorkonde. Deze kleinste afstand die werd geschoten was 2 mm.

M1871/88 Beaumont-Vitali | Gun Wiki | Fandom

Na afloop werden de filters achter de kogelvanger vervangen, de baan gepoetst, geveegd en geboend en de wapens schoon gemaakt, waarna de aanwezigen zich tegoed konden doen aan het saté-buffet.

Gezien de reacties weer een geslaagde zwartkruit middag met dank aan de organisatie/ vrijwilligers.

De foto’s staan weer onder het kopje leden/ fotoalbum.

30-06-2024